Disclaimer

Disclaimer For অসমীয়া কেপচন

"www.assamesecaption.com" ৰ সকলো তথ্য সদ্ভাৱে আৰু কেৱল সাধাৰণ তথ্য প্ৰদানৰ উদ্দেশ্যে প্ৰদান কৰা হৈছে।

এই তথ্যৰ সম্পূৰ্ণতা, সঠিকতা, বা নিৰ্ভৰযোগ্যতাৰ বিষয়ে অসমীয়া কেপচনে কোনো দায়িত্ব বা ৱাৰেণ্টী গ্ৰহণ নকৰে।

ৱেবছাইট Assamese Caption ৰ তথ্যৰ ফলত আপুনি যিকোনো ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰে কেৱল আপোনাৰ নিজৰ দায়িত্বত।

আমাৰ ৱেবছাইট ব্যৱহাৰৰ ফলত হোৱা কোনো লোকচান বা ক্ষতিৰ বাবে Assamese Caption দায়ী নহয়।

আমাৰ ৱেবছাইটৰ পৰা এনে বাহ্যিক চাইটৰ হাইপাৰলিংকত ক্লিক কৰি আপুনি আন ৱেবছাইট চাব পাৰে।  আমি উপযোগী আৰু নৈতিক ৱেবছাইটসমূহলৈ কেৱল উচ্চমানৰ লিংকহে দিবলৈ সকলো প্ৰচেষ্টা চলাওঁ, কিন্তু ইয়াৰ বিষয়বস্তু বা প্ৰকৃতিৰ ওপৰত আমাৰ কোনো নিয়ন্ত্ৰণ নাই।

অন্য ৱেবছাইটৰ এই লিংকসমূহৰ অৰ্থ এইটো নহয় যে অন্য চাইটৰ সকলো বিষয়বস্তু বাঞ্ছনীয়।  চাইটৰ মালিক আৰু বিষয়বস্তু সতৰ্কবাণী অবিহনে সলনি হ'ব পাৰে, আৰু আমি সম্ভাৱ্য ক্ষতিকাৰক সংযোগ মচি পেলোৱাৰ সুযোগ পোৱাৰ আগতেই এইটো হ'ব পাৰে।

অনুগ্ৰহ কৰি সচেতন হওক যে যেতিয়া আপুনি আমাৰ ৱেবছাইট এৰিব, তেতিয়া গোপনীয়তা নীতি আৰু চৰ্ত বা অন্য চাইটসমূহ আমাৰ পৰা পৃথক হ'ব পাৰে, আৰু আমাৰ ইয়াৰ ওপৰত কোনো নিয়ন্ত্ৰণ নাই।

কোনো ব্যৱসায় কৰাৰ আগতে বা কোনো তথ্য পোষ্ট কৰাৰ আগতে, অনুগ্ৰহ কৰি সেই চাইটসমূহৰ "গোপনীয়তা নীতিসমূহ"ৰ লগতে "সেৱাৰ চৰ্তসমূহ" পঢ়ক।

অনুমতি

আপুনি আমাৰ অস্বীকাৰৰ প্ৰতি সন্মতি দিছে আৰু আমাৰ ৱেবছাইট ব্যৱহাৰ কৰি ইয়াৰ চৰ্তসমূহত সন্মতি প্ৰকাশ কৰিছে।

আপডেটসমূহ

যদি আমি এই দস্তাবেজটো কোনো ধৰণে আপডেইট, পৰিৱৰ্তন বা সম্পাদনা কৰোঁ, সেই পৰিবৰ্তনসমূহ ইয়াত বিশিষ্টভাৱে প্ৰদৰ্শিত হ'ব।

যদি আপুনি কোনো অতিৰিক্ত তথ্যৰ প্ৰয়োজন হয় বা আমাৰ অস্বীকাৰৰ বিষয়ে কোনো প্ৰশ্ন আছে তেন্তে অনুগ্ৰহ কৰি তলত দিয়া ইমেইল ঠিকনাৰ জৰিয়তে আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক।

ইমেইল: assamesecaption@gmail.com


Cookie Consent
We serve cookies on this site to analyze traffic, remember your preferences, and optimize your experience.
Oops!
It seems there is something wrong with your internet connection. Please connect to the internet and start browsing again.
AdBlock Detected!
We have detected that you are using adblocking plugin in your browser.
The revenue we earn by the advertisements is used to manage this website, we request you to whitelist our website in your adblocking plugin.
Site is Blocked
Sorry! This site is not available in your country.